یکی از محبوب ترین نرم افزار های عبور از فیلترینگ دانلود فیلترشکن کریو است که با ویندوز سازگاری بالایی را دارد و خیلی از کاربران قدیمی سایت های وی پی ان دوست دارند از اکانت فیلترشکن کریو به جای سرویس هایی مانند کانکشن هوشمند استفاده کنند, با اینکه یکی از سرویس های پرسرعت که برای ویندوز در کانکشن هوشمند در نظر گرفته شده است و خیلی پایدار است سرویس کریو میباشد. ولی کاربران قدیمی دوست دارند آدرس سرورهای کریو را به صورت دستی وارد کنند و با کریو داخل کانکشن هوشمند رابطه خوبی را نداریند.

دانلود کانکشن کریو برای کامپیوتر

یکی از سرویس هایی که کاربران با خرید پکیج وی پی ان از سایت های وی پی ان در اختیار خواهند داشت سرویس کریو پرسرعت است که از این سرویس به غیر از ویندوز و کامپیوتر میتوانند بر روی سیستم عامل مک نیز استفاده کنند. کاربران با خرید کریو از سایت با مراجعه به اموزش سایت یا ربات تلگرام ما میتوانند به دانلود کانکشن کریو با لینک مستقیم بپردازند و ان را دریافت کنند. برای دریافت این سرویس همین الان به ادرس سایت اصلی های وی پی ان مراجعه کنید و بعد از تهیه سرویس کریو ارزان از سایت کانکشن ان را دانلود و نصب کنید.

خرید اکانت کریو پرسرعت

سایت های زیادی در اینترنت هستند که به ارائه کریو ارزان میپردازند, ولی بیشتر این سایت ها نا معتبر بوده و سرور های کریو انها به خوبی کار نمیکند و با کلا کار نمیکند که کاربر دچار سردرگمی میشود و نمیتواند از سرویس خریداری شده استفاده کنید. به همین دلیل باید به دانلود فیلترشکن کریو از یک سایت معتبر و قدیمی و خوب های وی پی ان بپردازدید تا دچار این مشکلات نشوید. برای خرید همین الان وارد سایت های وی پی ان شده و با رمز دوم کارت خود اکانت را تهیه کنید.

 

دانلود فیلتر شکن کریو

دانلود فیلتر شکن کریو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *