دانلود فیلتر شکن قوی برای اندروید

android-vpn

دانلود فیلتر شکن قوی برای اندروید

VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی بوده و سرویسی است که اتصال امنی به اینترنت را ممکن می کند که ما ایرانی ها با نام های وی پی ان و فیلتر شکن می شناسیم. با استفاده از فیلتر شکن شما از مسیری کاملا متفاوت به اینترنت دسترسی پیدا می کنید و این مسیر امنیت شما را بالا برده و حریم خصوصی شما را محافظت می کند.

خرید vpn اندروید

علاوه بر راه اندازی نرم افزارها شما همچنین می توانید از VPN های مبنی بر وب سایت web-based VPN در این سیستم عامل ها استفاده کنید. البته قبل از اینکه شروع به استفاده کنید مطمئن شوید که آن ها به چه مواردی می توانند دسترسی پیدا کنند. مثل همیشه مراحل مربوط به تنظیمات و راه اندازی مختلف بوده و بستگی به نوع دستگاه Android شما دارد. اما به صورت معمولا در تمامی دستگاه های اندروید باید مراحل زیر طی شود:

به settings رفته و پس از انتخاب more در بخش شبکه ها با عبارت VPN مواجه می شوید که پس از انتخاب آن در سمت راست و بالا گزینه ای می آید که پس از زدن آن باید نام دلخواه خود برای شبکه VPN را بنویسید که البته آموزش دقیق و تصویری آن در مقاله ی آموزش PPTP و L2TP در آندروید در اختیار شما قرار گرفته است.سرویس های مخصوص وی پی ان اندروید را فقط از سایت HiVPN بخواهید.

وی پی ان اندروید

وی پی ان در اندروید نیز مانند سایر دستگاه ها به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، مثلا برای دسترسی به سایت ها و سرویس هایی که در کشور خودمان در دسترسی نیست، برای رمزگذاری اطلاعات شخصی در هنگام استفاده از وای فای عمومی و… استفاده می شود. دستگاه های Android به صورت پیش فرض طوری یکپارچه سازی شده اند که از پروتکل های PPTP و L2TP پشتیبانی می کنند. شما بدون نصب هیچگونه نرم افزار third-party می توانید از این پروتکل ها استفاده کنید. هرچند یکی از ایمن ترین پروتکل ها OpenVPN می باشد که اندروید به صورت پیش فرض از آن پشتیبانی نمی کند. بنابرین شما باید به صورت نرم افزار نصبی آن را دریافت و نصب کنید. نرم افزار OpenVPN روی اندروید ۴ و بالاتر نیازی به root ندارد. اما در اندروید ۲٫۳ و قدیمی تر شما باید ابتدا دستگاه خود را root کنید ( روت در اندروید به معنی اجازه‌ی دسترسی کاربر به فایل‌های سیستمی اندروید و اعمال تغییرات در آن است). OPENVPN پروتکل پیشنهادی در اندروید می باشد ولی نسبت به SSTP ثبات کمتری دارد.

خرید وی پی ان برای اندروید

در دستگاه های اندروید جدید گزینه ی جدیدی مربوط به VPN افزوده شده است. اندروید ۴٫۲ و بالاتر شامل آپشنی به نام حالت Always-On است. وقتی این حالت فعال باشد، دستگاه اندروید شما هرگز اجازه نخواهد داد که داده ای خارج از تونل سرویس وی پی ان و فیلتر شکن ارسال یا دریافت شود. این برای کسانی که از وای فای عمومی استفاده می کنند همچنین برای کسانی که می خواهید همیشه از اتصال VPN مطمئن باشند، بسیار مفید است. برای فعال کردن این گزینه شما ابتدا باید از اتصال VPN خود اطمینان حاصل کرده و همچنین اطلاعات مربوط به حساب VPN خود را ذخیره کنید. شما این گزینه را در تبلت ها و اسمارتفون های زیر ورژن ۴٫۲ نخواهید دید.

برای خرید VPN برای اندروید و خرید فیلترشکن برا ی تبلت های اندرویدی میتوانید از سایت ما اکانت وی پی ان خود را خریداری کنید.