خرید vpn برای ویندوز فون در سایت های وی پی ان با سرعت بالا و بدون قطعی با قابلیت نصب l2tp vpn و cisco vpn در ادامه با hivpn همراه باشید.

خرید vpn برای ویندوز فون

سایت hivpn در این مقاله برای شما امکان خرید vpn برای ویندوز فون را فراهم کرده است پس نگران نباشید اگر از گوشی و موبایل ویندوز فون استفاده میکنید و برای ویندوز فون خود دنبال vpn پرسرعت و فیلترشکن خوب هستید سایت hivpn این امکان را به شما میدهد تا بتوانید از دو روش روی گوشی ویندوز فون خود وی پی ان پرسرعت و پایدار نصب نمایید. شما با استفاده از Cisco AnyCONNCT و سرویس L2TP VPN میتوانید با سرعت بسیار بالا به سروهای آمریکا و کانادا و انگلیس و فرانسه و آلمان و دبی و هلند متصل شوید . توجه نمایید سایت hivpn هر روز به تعداد سرور های خود اضافه میکنید پس برای اطلاع از سرورهای جدید برای گوشی ویندوز فون خود میتوانید ما ررا در تلگرام دنبال نمایید.

برای عضویت در کانال تلگرام مل به لینک زیر مراجعه کنید.

https://t.me/hiserver

خرید vpn برای ویندوز فون ۸ و  ۱۰ – فیلترشکن پرسرعت برای ویندوز فون

برای دریافت اکانت تست رایگان برای ویندوز فون میتوانید ربات تلگرام ما را به ۱۰ نفر از دوستانتان معرفی نمایید پس زا معرفی ربات تلگرام hivpn بصورت خودکار اکانت رایگان یک ماهه برای شما ارسال میکنید که با گوشی ویندوز فون خود براحتی از این اکانت و با سرعت بالا میتوانید استفاده کنید. فیلترشکن برای ویندوز فون بدون محدودیت حجمی میباشد و شما میتوانید با خیال آسوده به دانلود بپردازید و از وب گردی لذت ببرید. آموزش نصب سیسکو در ویندوزفون ۸٫۱٫ توجه : این نرم افزار فقط روی ویندوز فون ۸٫۱ با آپدیت GDR1 کار میکند.