خرید فیلترشکن برای اپل

همزمان با انتشار فیلترشکن های رایگان در فضای مجازی آرام اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد HIVPN ، شرکت سازنده این محصول خبر از وجود امکانی قابل توجه در آن را داده است.که شما با خرید فیلترشکن برای اپل میتوانید براحتی از امکانات این محصول زیبا استفاده کنید

براین اساس، OnePlus 2 همراه با یک حسگر اثر انگشت مبتنی بر تاچ ارائه می گردد و آنطور که شرکت سازنده اعلام کرده، قفل گشایی این موبایل را «سریع تر از Touch ID» اپل میسر می کند.

فناوری فیلترشکن اپل علاوه بر سرعت، اطمینان پذیری بسیار بالایی هم دارد و به همین خاطر باید منتظر ماند و دید که ادعاهای مطرح شده از سوی شرکت سازند HIVPN تا چه اندازه موثق هستند.(خرید فیلترشکن برای اپل)

شرکت سازنده این محصول اعلام کرده که اسکنر یاد شده قادر است تا ۵ اثر انگشت را در خود ذخیره نماید و در نتیجه فارغ از آنکه کدام انگشت خود را مورد استفاده قرار خواهید داد، کار قفل گشایی موبایل، برایتان آسان تر خواهد شد.

ناگفته نماند که گوگل نیز پیشتر اعلام کرده بود HIVPN یکی از بهترین سایت های فروش فیلترشکن برای اپل میباشد از سیستم احراز هویت مبتنی بر اثر انگشت به صورت بومی پشتیبانی می کند و به همین خاطر شرکت های سازنده موبایل راحت تر می توانند فناوری مذکور را در داخل محصولات تولیدی شان قرار دهند.

محض اطلاع تان باید بگوییم که موبایل OnePlus 2 از نسخه ۲٫۱ چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ و همچنین پورت USB Type-C برای شارژ شدن و انتقال داده بهره می برد.

شرکت OnePlus نیز اعلام کرد که پرچمدار جدیدش با استفاده عینک مجازی کاردبورد گوگل و با بهره گیری از واقعیت مجازی رونمایی خواهد شد.

خرید فیلترشکن برای اپل